AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Biletul zilei & ponturi 20.01.2013

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
MoshEne

Puncte : 103
Data de inscriere : 09/12/2012

MesajSubiect: Biletul zilei & ponturi 20.01.2013   Dum Ian 20, 2013 2:20 am

Genoa vs. Catania
Genoa este una din surprizele negative ale acestui sezon de Serie A fiind una din cele mai blazonate echipe italiane(9 titluri de campion) si cu o echipa oarecum buna, de mijlocul clasamentului sa zicem. Cu toate astea risca serios sa retrogradeze mai ales daca nu vor interveni in aceasta sesiune de transferuri. Deocamdata l-au adus pe Ruben Olivera imprumutat de la Fiorentina, jucator care probabil v-a incepe meciul de azi de pe banca de rezerve. In atac au doi jucatori care pot crea probleme oricarei echipe din serie A, Borriello care desi a avut prestatii foarte slabe in ultimele doua sezoane cred ca mai poate inca sa demonstreze mult si Immobile, element cheie in promovarea Pescarei de anul trecut, golghetter in serie B cu nu mai putin de 28 de reusite este unul din cei mai buni jucatori din generatia sa in Italia si poate si in lume. Absente importante sunt Jankovic si Vargas.
Daca Genoa este surpriza negativa a acestui sezon, Catania este una din cele pozitive. Dupa 20 de etape are 29 de puncte, cu doua mai putin decat Milan si cu trei mai putin decat Roma si se afla la numai 11 puncte distanta de salvarea de la retrogradare, acesta fiind obiectivul principal al echipei. Ca si in anii trecuti echipa este formata din foarte multi sud-americani. Desi ca nivel tactic nu impresioneaza, din punct de vedere fizic pot concurca cu echipele de top, reusind sa mentina un joc foarte activ pe toata durata meciului. Pentru partida de azi sunt cateva absente destul de importante, mijlocasul Almiron, mijlocasul Lodi, fundasul Legrottaglie care aducea un plus de experienta in aparare si Marchese, de asemenea un element important din apararea Cataniei.
Cred ca motivarea de a se salva de la retrogradare din parea echipei gazda si absentele din partea Catanie v-or face diferenta azi.
Prnosticul meu este Genoa sa castige, cota 2.30 la bet365
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.lochef.ro
Alexander311

Puncte : 165
Data de inscriere : 30/12/2012

MesajSubiect: Australian Open:Ziua 8   Dum Ian 20, 2013 7:44 am

Meci Pronostic Cota

1.Robby Ginepri - Benjamin Balleret 1 1.36 6-4 6-2
2.Milos Raonic - Roger Federer Se joaca tie break in meci 1.61
3.Gilles Simon - Andy Murray Nu se joaca Tie Break in meci 1.36 3-6 1-6 3-6

Cota finala:2.97 Miza:7 unitati Castig potential:13.84 unitati

Meci Pronostic Cota

1.Robby Ginepri - Benjamin Balleret Scor corect 2-0 2.00 6-4 6-2

Miza:7 unitati Castig potential:7 unitati

Meci Pronostic Cota

1.Victoria Azarenka - Elena Vesnina 2 H ( -7.5) 1.35 6-1 6-1
2.Mirza/Bryan - Spears/Lipsky 1 1.28 4-6 6-1 10-4
3.Serena Wiliams - Maria Kirilenko 2 H ( 8.5) 1.25 6-2 6-0

Cota finala:2.16 Miza:9 unitati Castig potential:10.44 unitati

Meci Pronostic Cota

1.Caroline Wozniacki - Svetlana Kuznetsova 1 H(-3.5) 2.70 2-6 6-2 5-7

Miza:6 unitati Castig potential:10.2 unitati

Meci Pronostic Cota

1.Milos Raonic - Roger Federer min1s1 2,30

Miza:5 unitati Castig potential:6.5 unitati

Meci Pronostic Cota

1.Jo-Wilfried Tsonga - Richard Gasquet under 41.5 1.85 6-4 3-6 6-3 6-2
2.Gilles Simon - Andy Murray Nu se joaca Tie Break in meci 1.36 3-6 1-6 3-6

Cota finala:2.51 Miza:6 unitati Castig potential:9.09 unitati

DAILY PROFIT: + 9.93 UNITS
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
nordvest
Admin

Puncte : 1563
Data de inscriere : 03/11/2012

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 20.01.2013   Dum Ian 20, 2013 8:30 am

MoshEne a scris:
Genoa vs. Catania
Genoa este una din surprizele negative ale acestui sezon de Serie A fiind una din cele mai blazonate echipe italiane(9 titluri de campion) si cu o echipa oarecum buna, de mijlocul clasamentului sa zicem. Cu toate astea risca serios sa retrogradeze mai ales daca nu vor interveni in aceasta sesiune de transferuri. Deocamdata l-au adus pe Ruben Olivera imprumutat de la Fiorentina, jucator care probabil v-a incepe meciul de azi de pe banca de rezerve. In atac au doi jucatori care pot crea probleme oricarei echipe din serie A, Borriello care desi a avut prestatii foarte slabe in ultimele doua sezoane cred ca mai poate inca sa demonstreze mult si Immobile, element cheie in promovarea Pescarei de anul trecut, golghetter in serie B cu nu mai putin de 28 de reusite este unul din cei mai buni jucatori din generatia sa in Italia si poate si in lume. Absente importante sunt Jankovic si Vargas.
Daca Genoa este surpriza negativa a acestui sezon, Catania este una din cele pozitive. Dupa 20 de etape are 29 de puncte, cu doua mai putin decat Milan si cu trei mai putin decat Roma si se afla la numai 11 puncte distanta de salvarea de la retrogradare, acesta fiind obiectivul principal al echipei. Ca si in anii trecuti echipa este formata din foarte multi sud-americani. Desi ca nivel tactic nu impresioneaza, din punct de vedere fizic pot concurca cu echipele de top, reusind sa mentina un joc foarte activ pe toata durata meciului. Pentru partida de azi sunt cateva absente destul de importante, mijlocasul Almiron, mijlocasul Lodi, fundasul Legrottaglie care aducea un plus de experienta in aparare si Marchese, de asemenea un element important din apararea Cataniei.
Cred ca motivarea de a se salva de la retrogradare din parea echipei gazda si absentele din partea Catanie v-or face diferenta azi.
Prnosticul meu este Genoa sa castige, cota 2.30 la bet365

mda ... exact asa am gandit si eu meciul asta ... dar uneori logica si analiza nu au nici un rezultat ... si eu am dat-o in bara cu acest meci ... pacat,dar oricum tin sa-ti multumesc ca ai facut efortul de a posta si pentru altii ...te mai astept si cu alte postari ...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://lifeisawager.sportsforum.biz
surpyc

Puncte : 36
Data de inscriere : 31/12/2012

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 20.01.2013   Dum Ian 20, 2013 9:03 am

frumoasa analiza moshene....eu am pierdut 2 bilete pe Genoa...am mai avut proasta inspiratie sa-l pun intr-un combo cu Chelsea la o cota de 2...iar aveam Genoa 1X la cota de 1.25.Nu mi-a ajuns cota de 2 la Chelsea...asa caci am donat banii cu ajutorul celor de la Genoa.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
MoshEne

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 20.01.2013   Dum Ian 20, 2013 9:22 am

pacat de rezultat. eu am mai avut un bilet de 5 euro cu 2 pauza si 1 final si unul de 1 euro cu rezultate exacte: 2-1 milan 1-1 la chievo si 2-1 la genoa. din pacate nu a fost sa fie. daca se termina 2-1 luam vreo 6-700 de euro cu numai 6 euro riscati
Sus In jos
nordvest
Admin

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 20.01.2013   Dum Ian 20, 2013 9:27 am

surpyc a scris:
frumoasa analiza moshene....eu am pierdut 2 bilete pe Genoa...am mai avut proasta inspiratie sa-l pun intr-un combo cu Chelsea la o cota de 2...iar aveam Genoa 1X la cota de 1.25.Nu mi-a ajuns cota de 2 la Chelsea...asa caci am donat banii cu ajutorul celor de la Genoa.
nu esti singurul prost inspirat in ultima vreme ... dar probabil asta nu te incalzeste cu ceva... Sad
Sus In jos
nordvest
Admin

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 20.01.2013   Dum Ian 20, 2013 9:27 am

MoshEne a scris:
pacat de rezultat. eu am mai avut un bilet de 5 euro cu 2 pauza si 1 final si unul de 1 euro cu rezultate exacte: 2-1 milan 1-1 la chievo si 2-1 la genoa. din pacate nu a fost sa fie. daca se termina 2-1 luam vreo 6-700 de euro cu numai 6 euro riscati
asa e ,cand e sa nu intre nu intra orice ai face. bafta multa in continuare
Sus In jos
MoshEne

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 20.01.2013   Dum Ian 20, 2013 11:05 am

L-au dat afara pe Delneri si l-au adus pe Ballardini. Ar trebui sa il dea afara si pe Borriello la cate ocazii a ratat azi... in fine, as mai avea una pe azi.
Roma vs. Inter
Roma si-a recuperat toti jucatorii in atac. Osvaldo ar trebui sa inceapa din primul minut alaturi de Lamela, singurul dubiu este legat de Totti care a avut niste probleme inainte de meciul cu Catania deci v-a juca ori el ori Destro. Roma daca pierde acest meci se v-a distanta prea mult de ultimul loc care o poate duce in champions league deci miza este foarte mare si in plus are si un public fantastic de partea lor.
Inter se confrunta cu foarte multe absente importante mai ales in atac. V-a lipsi Milito, Samuel, Stankovic, Alvarez si Coutinho la care se adauga Cassano care s-a accidentat in partida de miercuri din cupa si Sneijder care inca nu a rezolvat problema cu contractul sau. Singurul care poate face ceva este Palacio dar nu cred ca v-a reusi mare lucru neavand jucatori care sa il sustina.
Pronosticul meu este Roma sa castige, cota 1.83 si cu o miza mai mica se poate incerca Lamela marcheaza oricand, cota 2.05
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 20.01.2013   Astazi la 9:40 am

Sus In jos

Biletul zilei & ponturi 20.01.2013
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: BILETUL ZILEI , PONTURI , BET INFO , ANALIZE , AVANCRONICI MECIURI & DECLARATII-
Mergi direct la: