AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Biletul zilei & ponturi 23.08.2013

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Winbals

Puncte : 384
Data de inscriere : 02/07/2013
Localizare : deva

MesajSubiect: 23.08.2013   Joi Aug 22, 2013 2:24 pm

incep acest mesaj prin a le cere scuze tuturor celor care si-au pierdut banii pe biletele
mele. nu am nici o scuza pentru proasta inspiratie pe care am avut-o zilele acestea si
vina imi apartine in totalitate. deoarece eu nu am inteles mare lucru din sistemul martingale
si fiind pentru prima oara cand am incercat sa folosesc acest sistem nu numai ca v-am
bulversat pe toti cu mizele mele dar in acelasi timp s-a dovedit a fi o catastrofa si
pt mine.o alta problema pe care eu am intampinat-o saptamana aceasta a fost in alegerea * biletul
zilei* si aici as vrea sa va explic cum procedez eu in formarea biletelor:in functie de oferta
zilei dupa un criteriu personal aleg meciurile pe care vreau sa le analizez, la sfarsitul analizei
formez biletele in functie de cotele pe care le joc. si acum va dau exemplu de ieri:
am avut cele 3 bilete cu cote:3.24+2.78+3.38 si unul la o cota mai mare de 11.06. eu in momentul
formarii celor 3 bilete am acordat aceeasi incredre fiecaruia +- cateva procente daca pot zice asa. ieri in
timp ce unii dintre voi ati pierdut pe proasta inspiratie a mea in alegerea *biletul zilei* eu am facut
un plus consistent jucand aceeasi miza cu aprx pe cele 3 bilete jucate si cu o miza mult mai mica
pt cel cu cota 11. de aici am luat decizia de nu a mai posta biletul zilei dar am sa continui sa
postez biletele jucate de mine exact asa cum le joc eu,in ideea de a va putea inspira si pe voi sau
poate va pot ajuta in luarea unei decizii daca nu sunteti foarte hotarat asupra unui eveniment sportiv
si de ce nu separat puteti fi mai inspirati ca mine si puteti alege voi biletul castigator in cazul in
care exista vreunul din biletele mele postate
 SINCER IMI PARE NESPUS DE RAU PENTRU ACEASTA SAPTAMANA DEZASTROASA SI IMI CER SCUZE TUTUROR CARE ATI JUCAT ACESTE BILETE
  VA MULTUMESC PENTRU INTELEGERE!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Winbals

MesajSubiect: ....   Joi Aug 22, 2013 2:34 pm

Sus In jos
Winbals

MesajSubiect: .....   Joi Aug 22, 2013 2:40 pm

Sus In jos
Winbals

MesajSubiect: ......   Joi Aug 22, 2013 2:46 pm

bilet de weekend

Ultima editare efectuata de catre Winbals in Joi Aug 22, 2013 2:58 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Winbals

MesajSubiect: .......   Joi Aug 22, 2013 2:57 pm

pentru a putea tine o mica contabilitate asupra lor vor fi cotate astfel:

COTA PANA IN 3 =MIZA 3 unitati
COTA CUPRINSA INTRE  +3 si 7 =MIZA 2 unitati
COTA PESTE 7= 1 unitate

*daca alegeti sa jucati vreunul dintre ele in functie si de incredere pe care o acordati biletului
puteti mari sau micsora suma unitatilor
 bafta!

*in sectiunea ECHIPE URMARITE INDEAPROAPE puteti gasi cateva informatii de ultima ora inaintea fiecarui meci
Sus In jos
21lotus
Vizitator

MesajSubiect: Biletul zilei & ponturi 23.08.2013   Joi Aug 22, 2013 9:43 pm

Incepand cu data de 19.08.2013 , asa cum am promis ,am jucat biletele celor 3 (nordvest , markoo si winbals) cu o strategie si un money management propriu , si cu o evidenta stricta si zilnica a profitului/pierderii mele pe baza predictiilor lor.Pentru ca acest proiect sa functioneze si sa fie profitabil este nevoie ca fiecare din cei 3 tipsteri sa "prinda" ,macar, 1 bilet (single sau combinat) din 3 propuse consecutiv.Iata care este situatia predictiilor din punctul de vedere al statisticii :

NORDVEST :

4 PREDICTII 2 CASTIGATE 2 PIERDUTE 0 RETURNATE
BANKROLL INITIAL : 100.00 UNITATI  BANKROLL ACTUAL : 109.80 UNITATI
PROFITUL ZILEI DE IERI : +7.00 UNITATI
PROFIT TOTAL : +9.80 UNITATI

Am sa joc acest bilet cu 10 unitati.

WINBALS :

7 PREDICTII 1 CASTIGATE 6 PIERDUTE 0 RETURNATE
BANKROLL INITIAL : 100.00 UNITATI  BANKROLL ACTUAL : 68.25 UNITATI
PROFITUL ZILEI DE IERI : -10.00 UNITATI
PROFiT TOTAL : -31.75 UNITATI

Am sa joc acest bilet cu 5 unitati.

MARKOO :

4 PREDICTII 1 CASTIGATE 3 PIERDUTE 0 RETURNATE
BANKROLL INITIAL : 100.00 UNITATI  BANKROLL ACTUAL : 76.60 UNITATI
PROFITUL ZILEI DE IERI : -20.00 UNITATI
PROFIT TOTAL : -23.40 UNITATI

Markoo a scris:
Biletul zilei:
Heerenveen v Ajax - Peste 2.5 (1.40)
Monaco v Toulouse - Monaco (1.35)
Total Odds: 1.89
Am sa joc acest bilet cu 20 unitati.

TOTAL PROFIT/PIERDERE PROIECT "3 in 1" : -45.35 UNITATI
MEDIA PROFITULUI/PIERDERII ZILNICE DE LA INCEPUTUL PROIECTULUI : -11.34 UNITATI

P.S. Imi rezerv dreptul de a nu juca biletele care , in opinia mea , nu au nici cea mai mica sansa .
Sus In jos
nordvest
Admin

Puncte : 1563
Data de inscriere : 03/11/2012

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 23.08.2013   Joi Aug 22, 2013 11:50 pm

Buna dimineata , sa avem o zi inspirata !
Dupa "crazy ticket"-ul de ieri reusit la o cota de 10.53 , cel de azi este ceva mai modest , cota obtinuta fiind de "doar"  7.59 .Miza acestui ticket este de 5 unitati.

SI biletul zilei de azi , cu o miza de 10 unitati :

Pentru sistemul "minutul primului gol" va recomand sa jucati urmatoarele meciuri :

Meci nr.1: http://www.flashscore.ro/meci/bks2MU48/#sumar-meci
Meci nr.2: http://www.flashscore.ro/meci/hMwaEWbE/#sumar-meci (azi,doar pentru grupul privat)
Meci nr.3: http://www.flashscore.ro/meci/vFkNiwrO/#sumar-meci  (azi,doar pentru grupul privat)

Cei care inca nu cunosc acest sistem pot gasi detalii aici:

http://lifeisawager.sportsforum.biz/t30-sistemul-minutul-primului-gol

Cine si cum poate face parte din grupul privat ? Explicatii si lamuriri aici :

http://lifeisawager.sportsforum.biz/t120-cum-poti-dona#501

Ultima editare efectuata de catre nordvest in Dum Aug 25, 2013 3:45 am, editata de 5 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://lifeisawager.sportsforum.biz
Flash Score

Puncte : 50
Data de inscriere : 21/08/2013

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 23.08.2013   Vin Aug 23, 2013 12:54 am

Fotbal & fotbal
Meci: FC Braşov - Poli Timisoara
Propunere: X2
Best Odd: 1.70
Meci: Monaco - Toulouse
Propunere: over 1.5
Best Odd: 1.24
Cota: 2.10

Miza: 20 unitati
Profit posibil: + 22 unitati
Sa avem bafta !

Sus In jos
crony09
Vizitator

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 23.08.2013   Vin Aug 23, 2013 1:35 am

MONACO – TOULOUSE
- Monaco a debutat conform aşteptărilor în noul sezon, învingând la handicap atât pe Bordeaux, cât şi pe Montpellier
- Toulouse şi-a pierdut mulţi jucători de bază în această vară, iar în deplasarea din Principat nu poate conta pe alţi doi oameni importanţi: fundaşul Zebina şi atacantul Ben Basat
- Oaspeţii au pierdut categoric la Valenciennes, scor 0-3, în vreme ce săptămâna trecută au remizat 1-1 cu Bordeaux, în condiţiile în care au avut un om în plus preţ de o oră
- Moutinho şi Rodriguez lipsesc în continuare la gazde, însă puştii Ocampos, Riviere şi Carrasco i-au suplinit cu succes în primele două runde
- Diferenţa de valoare dintre cele două cluburi este uriaşă în momentul de faţă. Consider că Monaco are şanse mari să termine pe podium acest sezon, în vreme ce Toulouse deţine cel mai slab lot din ultimii cinci ani
Monaco înscrie minimum două goluri
Sus In jos
kevin p
Vizitator

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 23.08.2013   Vin Aug 23, 2013 1:37 am

Dortmund-Werder
Werder are un atac forte slab, varf impins fiind Aaron Hunt un mijlocas ofensiv O_o. Dutt antrenorul lor este unul foarte meticulos ce se bazeaza mai mult pe aparare. Ma astept la o victorie grea a lui Dortmund 1-0 sau 2-0.
Dortmund sa castige la 0. Cota 2,05
Sus In jos
crony09
Vizitator

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 23.08.2013   Vin Aug 23, 2013 1:38 am

TG /Săgeata Năvodari-Viitorul Sub 2.5 1.70
- cei de la sageata au un joc bazat foarte mult pe aparare, in atac lipseste chitu accidentat, chiacu inca nu este la o forma prea buna si nu poate juca mai mult de o repriza – 60 de minute, de partea cealalta avem un viitoru care au si ei destule probleme in partea ofensiva asta vazandu-se si prin faptul ca nu au inscris decat un singur gol in cele 4 meciuri jucate pana acum.
Sus In jos
toja19
Vizitator

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 23.08.2013   Vin Aug 23, 2013 1:40 am

Meciul meu pt bilet este:Den Haag – Roda (over 2,5 cota 1.57)
Sus In jos
as1475
Vizitator

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 23.08.2013   Vin Aug 23, 2013 1:42 am

Sus In jos
Winbals

MesajSubiect: ......   Vin Aug 23, 2013 2:28 am

UNDER-OVER
Sus In jos
gabim

Puncte : 40
Data de inscriere : 12/07/2013

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 23.08.2013   Vin Aug 23, 2013 3:34 am

Pe ce se pariaza 23.08.2013-betfair
Fotbal

Monaco - Toulouse, Franta, ora: 21:30

>> 92% din pariuri facute pe 1 solist.
>> total suma: aprox. 60.000 euro.
>> Monaco are o cota de 1.40 pentru o victorie

Airdrie - Rangers, Scotia, ora: 21:45

>> 98% pariuri facute pe 2 solist.
>> total suna: aprox. 10.000 euro
>> Rangers are o cota de 1.35 pentru o victorie

Dundalk - Limerick, Irlanda, ora: 21:45

>> 94% din pariuri facute pe 1 solist.
>> total suma: 1.350 euro
>> Dundalk are o cota de 1.60 pentru o victorie

Tenis

Kyrgios - Jaziri, ora: 21:30
>> 100% pariuri efectuate pe victoria lui Jaziri
>> total pariuri: 1.500 euro
>> acesta are o cota de 1.90

Hlavackova - Min, ora: 21:30

>> 99% din pariuri efectuate pe victoria Hlavackovei.
>> are o cota de 1.60

Vandeweghe - Abduraimova, ora: 23:00

>>100 % din pariuri efectuate pe Vandeweghe
>> total pariuri: aprox. 11.000 euro
>> are o cota de 1.30

Cohen - Giorgi, ora: 23:00
>> 100% din pariuri efectuate pe Giorgi
>> are o cota de 1.50

Tours - Nimes

Franta, ora: 21:00

INFO:
>> Jale cu echipa lui Nimes.... lipsesc 4 titulari si 3 jucatori mai putin importanti. In primul rand portarul Merveille si alti 3 fundasi (toti titulari ) lipsesc Smile).
>> Cel mai bun jucator de la Tours Bergougnoux revine in acest meci Smile.
>> 3 jucatori de la Nimes au fost dati afara din cauza conflictelor cu antrenorul lor.
>> In ultimul meci Tours a umilit-o pe Chateureux cu 4-0.

Spartak Myjava - Dun .Streda

Slovacia, ora: 21:00

Stiu ca e un campionat "fantoma" pentru pariuri, dar meciul asta chiar as vrea sa il pun pe bilet.

INFO:
>> Streda e pe ultimul loc cu 2 goluri marcate si 14 primite.
>> Streda probleme cu 4 titulari Very Happy. Au probleme cu 3 fundasi de acum 3 etape.
Joaca acasa + sunt in forma + adversarii au probleme de lot + cotele scad in favoarea lor

M. Donetsk - Zorya

Ucraina, ora: 19:00

Info:
>> Lipsesc foarte multi jucatori de la Zorya (4 titulari si alti 3 jucatori) + cel mai bun fundas al lor : Sunjic. 3 din titulari sunt fundasi.
>> Cotele scad drastic pe 1 solist. De la 2.10 la 1.85.
Sus In jos
crony09
Vizitator

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 23.08.2013   Vin Aug 23, 2013 3:51 am

- liverpool au cel mai slab lot din ultimi 10 ani anul asta si asta datorita pierderilor masive din aceasta vara (Downing,Reina,Shelvey,Carrol..si lista poate continua) in prima partida au castigat cu noroc 3 pct portarul Mignolet fiind cel mai bun jucator al cormoranilor ..acesta reusind sa pareze si o lovitura de la 11m
Astea sunt echipele:
Guzan-Luna,Vlaar,El.Ahmadi,Clark,Lowton-Delph,Westwood-Agbonlahor,Weimann-Benteke
Mignolet-Johnson,Agger,Toure,Jose Enrique-Gerrard,Lucas Leiva-Henderson,Aspas,Philippe Couti-Sturridge
Nu ii vad pe cei de la Liverpool obtinand toate cele 3pct, din perspectiva mea cel mai sigur pronostic la meciul asta este: Aston Villa marcheaza dar cota este una destul de mica: 1.35
doua cote mai mari: Aston Villa sau Egal cota: 1.85, Aston Villa – Peste 1.5 cota: 2.75
Sus In jos
bibialex
Vizitator

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 23.08.2013   Vin Aug 23, 2013 3:52 am

Finlanda – Rusia 1 @ 2.15
Un meci amical, pregatitor pentru eurobasket, extrem de interesant, cu o cota foarte atractiva pentru mine.
Rusia a fost zdrobita ieri de catre Lituania: 82-51! Antrenorul Karasev pare sa aiba destule probleme, atat la nivel al jocului, cat si la nivel al lotului: Kirilenko nu va fi prezent, intrucat si-a anuntat retragerea de la nationala. Timofey Mozgov, care se pare ca a ajuns la o intelegere cu Nuggets, si-a anuntat retragerea de la acest turneu, in conditiile in care era anuntat in lot. Victor Khryapa si Sasha Kaun, alti 2 titulari incontestabili au anuntat ca vor sa ia o pauza de la meciurile echipei nationale.
Finlanda pare intr-o forma excelenta. Asa cum ne-a obisnuit de la fostul Eurobasket, a ramas o echipa entuziasta, dornica de afirmare cu jucatori extrem de ambitiosi. Am urmarit meciul impotriva cehilor, de ieri, in care au castigat si au aratat un atac imbatabil. Performanta de la Euro 2011, locul 9, a uimit pe toata lumea. Anul acesta lotul de atunci este intact cu exceptia unui jucator: Petri Virtanen.
Mizez pe victoria nordicilor, datorita entuziasmului, formei de moment si numeroaselor absente de marca din tabara rusilor.
Recomand, incredere 8/10!
Sus In jos
gabim

Puncte : 40
Data de inscriere : 12/07/2013

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 23.08.2013   Vin Aug 23, 2013 3:53 am

win...eu ti-am jucat toate biletele,asa cum le joc ale lui nord,marko...se intampla sa ai perioade mai proaste,mai bune...eu sunt convins ca suma pierduta se poate recupera....se poate face si profit...asa ca...sa ne concentram pe pariurile bune care vor veni.
Sus In jos
raul.
Vizitator

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 23.08.2013   Vin Aug 23, 2013 3:53 am

Jena-Viktoria Berlin
-Jena vine dupa un egal in deplasare,scor 2-2,impotriva celor de la Nordhausen,au o echipa buna in acest sezon si cu siguranta tintesc promovarea.
-Jena ocupa locul 4 in acest moment,dupa 3 etape,avand o victorie si doua egaluri,acumuland 5 puncte.
-Doua din trei meciuri s-au terminat over 2.5 si au o medie de 4 goluri/meci
-Viktoria Berlin ocupa locul 11,toate cele 3 partide pe care le-a disputat,terminandu-se la egalitate(1-1,2-2,1-1)
-Au o medie de 2.7 goluri/meci.
-Majoritatea componentilor echipe Jena au varsta sub 20 de ani.Vedetele echipei sunt:
Tino Schmidt midfield, 19 Years,Zimmermann striker (CF), 23 Years,Grösch, Marius
Defence (CB), 19 Years.
Echipe probabile:
Jena:
Berbig-Gerlach-Peßolat-Grösch-Krstic-Kurtaj-Riemer-Schmidt-Shala-Schlosser-Zimmerman
Viktoria Berlin:
Jakubov-Austermann-Scroder-Klippel-Ahmecik-Kruschke-Watzka-Ergirdi-Hähnge-Camara
over 2.5 @1.80
Sus In jos
radu s
Vizitator

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 23.08.2013   Vin Aug 23, 2013 3:55 am

As incerca azi la Monaco-Toulouse peste 1.5 goluri in prima repriza. Cota e 2.75 la Bet365 (la asiatice, repriza 1 numar de goluri ajustabil).
Am vazut ca monegascii au incep destul de ofensiv meciurile jucate pana acum. Ceva pareri?
@jeslivna
Sincer, si mie mi se pare gresita oferta, meciul e mai echilibrat decat o arata cotele. Liverpool ar trebui sa fie pe la 2.50. Oricum, nu ii vad castigand. Eu nu pariez nimic pe meciul asta, insa pare interesanta cota de la Bet365 la Villa+0.5AH (cota 1.975).
Sus In jos
Markoo

Puncte : 308
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 100

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 23.08.2013   Vin Aug 23, 2013 7:58 am

Biletul zilei:
Heerenveen v Ajax - Peste 2.5 (1.40)
Monaco v Toulouse - Monaco (1.35)
Total Odds: 1.89 Lost

Miza:40u
Profit:-40u
Profit general:+73.25u

MPG (Minutul primului gol):
Meci nr.1.: http://www.flashscore.ro/meci/KrAbhDar/#sumar-meci Win
Meci nr.2: http://www.flashscore.ro/meci/bks2MU48/#sumar-meci Lost
Meci nr.3: http://www.flashscore.ro/meci/SQhWqfLI/#sumar-meci Win

Ultima editare efectuata de catre Markoo in Vin Aug 23, 2013 1:09 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Flash Score

Puncte : 50
Data de inscriere : 21/08/2013

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 23.08.2013   Vin Aug 23, 2013 9:56 am

Pariu pe cheat
Meci: Venlo - Helmond
Propunere: GG
Best Odds: 1.57

Miza: 20 unitati
Profit posibil: + 11.42
Sa avem BAFTA!

PENTRU TOTI CARE VOR SA-SI RECUPEREZE PAGUBA DE ASTAZI
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 23.08.2013   Astazi la 12:12 am

Sus In jos

Biletul zilei & ponturi 23.08.2013
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: BILETUL ZILEI , PONTURI , BET INFO , ANALIZE , AVANCRONICI MECIURI & DECLARATII-
Mergi direct la: