AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Biletul zilei & ponturi 12.04.2013

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Mirela

Puncte : 77
Data de inscriere : 07/02/2013

MesajSubiect: Biletul zilei & ponturi 12.04.2013   Joi Apr 11, 2013 7:06 pm

Buna dimineata ! sa avem o zi inspirata ! ce pariem azi ?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Mirela

MesajSubiect: 12 APRILIE 2013    Joi Apr 11, 2013 7:11 pm

Absenta importanta pentru Sevilla in marele derby

Fanii lui Betis au numarat zilele de la umilinta (1-5) suferita pe 18 noiembrie 2012 in fata lui FC Sevilla. A venit vremea revansei. Vineri, pe 12 aprilie, este marele derby al orasului Sevilla. Betis lupta pentru cupele europene in acest sezon, in timp ce rivala este cu sase puncte in urma, fara pretentii si fara griji. Desigur, la un astfel de meci pozitiile in clasament sunt irelevante. Relevanta este, insa, aceasta informatie: cel mai influent jucator din ofensiva lui FC Sevilla, Jesus Navas, este suspendat.
Sus In jos
Mirela

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 12.04.2013   Joi Apr 11, 2013 7:13 pm

Goluri pe final de repriza

Arsenal are o revenire remarcabila in Premier League. Echipa antrenata de Arsene Wenger a obtinut sase victorii in ultimele sapte etape si este la doar doua puncte distanta de locul care permite participarea in sezonul viitor al Ligii Campionilor. Urmeaza un meci teoretic usor, contra lui Norwich. Cota pentru un succes al gazdelor este destul de mica (in medie 1,22), asa ca trebuie sa vedem ce am mai putea paria aici. Analizand statisticile celor doua echipe, observam ca, in acest sezon, Arsenal este mai eficienta in ultimul sfert de ora al celor doua reprize, iar Norwich este mai vulnerabila in acest interval.
Sus In jos
nordvest
Admin

Puncte : 1563
Data de inscriere : 03/11/2012

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 12.04.2013   Joi Apr 11, 2013 7:18 pm

Surpriza FC Basel, Chelsea, Benfica și Fenerbahce, în semifinalele Europa League!

Echipa pregătită de Murat Yakin, FC Basel, a produse în această seară surpriza sferturilor de finală din Europa League și s-a calificat pentru prima oară în istoria clubului într-o semifinală de cupă europeană, după ce a eliminat favorita Tottenham Hotspur. În celelalte partide, Chelsea, Benfica și Fenerbahce nu au avut probleme mari în a se califica mai departe în dauna celor de la Rubin Kazan, Newcastle și Lazio.

Rubin Kazan – Chelsea 3-2 (4-5 agg.) Calificare de plastic!

Pe gazonul artificial din Rusia, Chelsea a rezolvat repede soarta calificării, dacă mai putea fi pusă problema astfel, și a marcat repede prin Fernando Torres. Imediat după pauză, rușii au egalat prin Marcano, însă pentru puțin timp, deoarece Moses și-a înfipt toiagul în poarta lui Ryzhikov, și totul era decis. Deși au egalat prin Gökdeniz Karadeniz, iar mai apoi au trecut în avantaj prin golul lui Natcho, dintr-un penalty făcut cadou de arbitru, rușii au trebuit să se consoleze în final cu o victorie de palmares.

Newcastle – Benfica 1-1 (2-4 agg.) La un pas de fericire!

Dintre Rubin Kazan și Lazio, Newcastle a fost echipa cea mai îndreptățită să spere la întoarcerea rezultatului din tur cu Benfica. Primul pas în acest sens l-a făcut golgheterul Papiss Demba Cisse, care a marcat pentru 1-0 în minutul 71. Din păcate pentru ei, englezii nu au mai reușit un al doilea gol al izbăvirii și, pe contraatac, portughezii au marcat pentru 1-1, închizând o calificare meritată până la urmă.

Lazio – Fenerbahce 1-1 (1-3 agg.) Greu fără tiffosi!

Dacă suporterii lui Lazio ar avea și puțin creiere pe lângă acea dăruire admirabilă, poate că și echipa asta ar avea un parcurs mult mai bun în competițiile în care este implicată. Pe un stadion gol și trist, Lazio a reușit să marcheze golul de 1-0 prin Lulic, însă asta a fost maximul echipei din această seară. Turcii, precum portughezii pe St. James’ Park, au egalat și au stabilit semifinalista.

FC Basel – Tottenham 2-2 (4-4 agg. 4-1 după penalty-uri) Echipa mai în formă s-a calificat!

Surpriza acestei faze a competiției, FC Basel, a demonstrat și azi că acel 2-2 de pe White Hart Lane nu a fost o întâmplare. Deși s-a văzut condusă cu 1-0, echipa elvețiană a avut puterea de a reveni pe tabelă și de a conduce în minutul 49 cu 2-1. În ciuda unui gol egalizator marcat de Tottenham în minutul 82, Basel a continuat să fie echipa mai solidă, mai incisivă și mai pozitivă în joc. În prelungiri ei au profitat și de omul în plus, Verthongen fiind eliminat în minutul 91. Cu mare noroc, Basel ratând ocazii imense, Spurs a împins partida la punctul cu var. Din păcate pentru ei, cei de la Tottenham au demonstrat că sunt englezi, iar Basel s-a calificat lejer după executarea magistrală a penalty-urilor. Dacă gazdele au fost magistrale la 11 metri, londonezii au fost adevărate catastrofe, Huddlestone și mai ales Adebayor, având execuții jenante.

sursa : tikitaka.ro

Daca ati gasit pe net informatii care ne pot ajuta in luarea deciziilor de pariere , si astfel folosindu-ne de ele sa ne marim sansele de castig ,sunteti invitati sa le postati in cadrul acestei rubrici pentru a ne ajuta reciproc.Impreuna,suntem mai buni!

Ultima editare efectuata de catre nordvest in Vin Apr 12, 2013 9:23 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://lifeisawager.sportsforum.biz
nordvest
Admin

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 12.04.2013   Joi Apr 11, 2013 7:24 pm

Gyor 24-25 Oltchim – cea mai amară victorie!

Dacă ar fi să fac o ierarhie a sporturilor care îmi plac, handbalul ar fi cu siguranță pe podium și asta se datorează în special Oltchimului și echipei naționale de handbal feminin.

Nu am prins anii de glorie ai handbalului masculin, dar cred că tot pentru handbalul feminin aș opta dacă ar trebui să aleg între un meci de-al fetelor și unul de-al băieților. Din fericire, handbalul feminin este (încă) un sport în care ne impunem iar adversarii, oricare ar fi ei, se tem de noi. Mă refer aici în scpecial la echipa Oltchimului care, în utimii ani ne-a obișnuit cu trasee lungi în Liga Campionilor. La fel s-a întâmplat și sezonul actual de ligă care s-a terminat seara trecută! O seară tristă, amară și agonizantă pentru handbalul românesc. Tristă pentru că am ratat calificarea în finală, amară pentru că am condus cu 6 goluri diferență înainte cu 8 minute de final și agonizantă pentru că în ultimele 3 minute nu am reușit să gestionăm un final de meci care ne-a găsit la egalitate perfectă în cele două meciuri: 24 – 22!

Unguroaicele de la Gyor au avut un final de meci prea bun ca să nu se califice și cred că s-ar fi calificat indiferent cu ce echipă ar fi jucat, nu doar cu Oltchim. Atmosfera pe care au creat-o ungurii a contribuit mult la elanul pe care l-au laut unguroaicele mai ales pe finalul partidei. E greu să nu te califici cu o astfel de susținere din tribune. Probabil că dacă returul se disputa în România alta era soarta calificării.

Felicităm fetele pentru parcursul bun pe care l-au avut în acest sezon de Liga Campionilor și mulțumim Oltchimului pentru că există și reprezintă o altă sursă de bucurie pentru sportul românesc!

sursa : tikitaka.ro

Daca ati gasit pe net informatii care ne pot ajuta in luarea deciziilor de pariere , si astfel folosindu-ne de ele sa ne marim sansele de castig ,sunteti invitati sa le postati in cadrul acestei rubrici pentru a ne ajuta reciproc.Impreuna,suntem mai buni!

Ultima editare efectuata de catre nordvest in Joi Apr 11, 2013 7:52 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
nordvest
Admin

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 12.04.2013   Joi Apr 11, 2013 7:46 pm

Avancronica meciului CFR Cluj - Pandurii

12.04.2013, Cluj-Napoca, Stadion: "Dr. Constantin Rădulescu", ora: 21:30, live Digi Sport 1
CFR 1907 Cluj - Pandurii Târgu-Jiu în Etapa 26 Liga 1

CFR 1907 Cluj

Deși a făcut cel mai bun meci din acest an, CFR Cluj a pierdut meciul de pe teren propriu cu Dinamo cu scorul de 1-0. Astfel, echipa "feroviară" a ajuns la 9 puncte de Europa League, competiție unde va putea juca doar dacă va câștiga Cupă României. Patronul Arpad Paszkany a ajuns la limita răbdării în privința lui Paulo Sérgio, iar la Cluj se zvonește că l-a mandatat pe președintele Mureșan să negocieze cu antrenorii italieni Walter Novellino și Pasquale Marino. Va urma un meci tot pe teren propriu, cu Pandurii Târgu-Jiu, în care "alb-vișiniii" au ca obiectiv să obțină prima victorie din acest an.

Antrenorul Paulo Sérgio se gândeşte să menajeze câţiva titulari în meciul cu Pandurii Târgu-Jiu, pentru a-i avea în formă optimă la meciul din Cupa României, programat pe 16 aprilie. Kapetanos, Camora şi Rui Pedro ar putea lua loc doar pe banca de rezerve la meciul cu Pandurii pentru ca apoi să intre din primul minut cu Astra Giurgiu, pe 16 aprilie, în manşa tur a semifinalelor Cupei României.

Antrenorul lusitan a comentat situaţia în care ar urma să fie demis la finele lunii aprilie, aşa cum se zvoneşte. "Nu sunt îngrijorat că voi fi demis. Chiar dacă am mai vorbit de asta, preocupările mele se îndreaptă spre echipă, spre binele grupului. Nu mă interesează ce spun alţii. Nu vreau să acuz arbitrajul, dar e clar că am avut de pierdut din cauza greşelilor de arbitraj. Nu vreau să mă concentrez pe lucrurile asupra cărora nu am control. Mărturisesc că am mai avut o asemnea periuoadă nefastă ca şi antrenor. E un test pentru mine şi trebuie să-i fac faţă ca atare. Aşa vreau să gândească şi jucătorii mei. După înfrângerea cu Dinamo aş fi vrut să joc chiar a doua zi să joc. Nu sunt un laş", a comentat Paulo Sérgio.

Golgheterul clujenilor din sezonul trecut, Pantelis Kapetanos, nu a mai dat un gol din decembrie! "Când nu reuşeşti să marchezi, nu reuşeşti să câştigi, e normal să nu fie o atmosferă bună în vestiar. E o atmosferă mai rece, toată lumea e supărată, deşi am evoluat ceva mai bine în ultimele meciuri. Meciul de vineri e vital pentru mine. Dacă vom învinge, vom exploda! Ne vom reveni cu siguranţă, vom avea un moral mai bun, iar atmosfera din vestiar va fi mult mai bună. E datoria noastră, a jucătorilor, să alungăm această tenisiune şi să aducem mai multă bucurie în club. Eu îl consider pe Paulo Sérgio un bun psiholog, ştie să ne motiveze", consideră Kapetanos.

Suspendat după meciul cu Vaslui, din etapa a 20-a, Ricardo Cadú îşi va ispăşi ultima etapă din cele şase dictate, în meciul cu Pandurii Târgu-Jiu. "Nu am stat niciodată atât de mult departe de gazon, mi-e dor de fotbal. Nu mai am răbdare, parcă a trecut o veşnicie, e foarte greu în afara terenului, e dificil să-ţi vezi colegii jucând, iar tu stai în tribune sau te uiţi la televizor", a spus portughezul. El va reintra în primul "11" al echipei clujene la meciul cu Astra, din semifinalele Cupei României.

Echipa probabilă: Felgueiras - Panin, Piccolo, Rada, Sepsi - Maah, Hora, Mureşan, Obiora, Deac – Weldon; Antrenor: Paulo Sérgio

Pandurii Târgu-Jiu

Pandurii a pierdut un meci deosebit de important cu Petrolul Ploiești, cu scorul de 3-1 și a coborât în clasament, de pe locul 3 pe 5. Cu nouă etape înainte de finalul campionatului, formația lui Cristian Pustai este în afara cupelor europene, deși a stat multe etape pe podium. Antrenorul le-a cerut jucătorilor să câștige încă cel puțin 16 puncte, pentru a putea spera la Europa League. După înfrângerea surprinzătoare cu Petrolul, gorjenii vor merge mâine la Cluj, unde speră să facă un meci mai reușit și să câștige puncte cu CFR.

Antrenorul Cristian Pustai vede partea bună a lucrurilor în "retrogradarea" echipei de pe locul 3 pe 5. "Nu mai avem presiunea locului ocupat în clasament. Suntem la un punct în spate şi să sperăm că nu mai avem acea presiune. Şi că vom reveni cât mai repede pe un loc ce-ţi dă dreptul să joci în Europa. E discutabil şi acel loc, depinde de ce se întâmplă în Cupă", a comentat Pustai.

Situaţie incredibilă la Pandurii! De la meciul cu Petrolul încoace, Cristian Pustai a trăit cu impresia că nu-l poate folosi la Cluj pe Răduţ din cauza unei suspendări. Culmea, nimeni din stafful tehnic sau din conducere nu l-a informat pe antrenor că mijlocaşul împrumutat de la Steaua are de fapt drept de joc vineri. Răduţ a încasat câte un cartonaş galben în etapele 2, 7, 8 şi 14 şi a stat în etapa a 15-a, când Pandurii au câştigat la Braşov, 1-0. Acum mijlocaşul împrumutat de la Steaua a primit al 5-lea avertisment din acest sezon în meciul cu Petrolul, deci nu e suspendat pentru partida cu CFR Cluj. "Răduţ este suspendat pentru cumul de cartonaşe. Răduț nu e suspendat? Mie după meci așa mi s-a spus, că e suspendat… Atunci avem un om în plus în lot! Dar mai este Nicoară, care nu poate juca conform unei convenţii a împrumutului de la CFR. E o lipsă destul de importantă pentru că era un jucător care intrase în formă", a spus Pustai.

Cel mai bun pandur din meciul pierdut cu Petrolul, Viorel Nicoară, nu poate juca la Cluj. Motivul nu este vreo accidentare sau suspendare, ci faptul că mijlocaşul împrumutat chiar de la CFR Cluj nu are drept de joc, conform înţelegerii între cele două cluburi. Clujenii au procedat la fel şi în sezonul trecut în cazul lui Paul Batin, un alt jucător împrumutat de panduri de la ceferişti.

Echipa probabilă: Mingote - Pleaşcă, O.Viera, Mamele, C.Cristea - Nistor, P.Anton - Răduţ, Voiculeţ, Predescu - Lemnaru; Antrenor: Cristian Pustai; Suspendaţi: nu există

Pronosticul RomanianSoccer.ro: CFR 1907 Cluj - Pandurii Târgu-Jiu va fi un meci în care cele două echipe vor dori să se reabiliteze în fața suporterilor, după ce au pierdut în etapa trecută pe teren propriu. Gazdele continuă seria neagră în care au intrat, fiind fără victorie în acest sezon și la 9 puncte de Europa League. Echipa lui Paulo Sérgio a câștigat doar 4 puncte în 2013, în timp ce cea a lui Cristiaan Pustai 9 puncte. În ultimele două deplasări, gorjenii au pierdut cu Oțelul și Rapid, astfel că va fi greu să câștige în Gruia, chiar dacă CFR trece printr-o perioadă foarte slabă. "Feroviarii" se tem de cei de la Pandurii, pentru că în ultimii ani aceștia le-au pus probleme, fiind învinși chiar și în tur. Totuși, e de așteptat că jucătorii clujeni să aibă și ei orgoliu și să câștige meciul. CFR 1907 Cluj - Pandurii Târgu-Jiu este meci de 1, moralul scăzut al oaspeților datorat căderii de pe podium poate duce la a treia înfrângere consecutivă.

În tur: Pandurii Târgu-Jiu - CFR 1907 Cluj 2 - 1 (0-0)
Au marcat: 1-0 Alexandru Maxim (50), 1-1 Rafael Bastos (52), 2-1 Mihai Răduţ (81)

Echipa CFR 1907 Cluj se află pe locul 8 în clasament Liga 1, cu 36p, iar Pandurii Târgu-Jiu pe 5, cu 44p

sursa :romaniansoccer.ro

Ultima editare efectuata de catre nordvest in Joi Apr 11, 2013 7:53 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
nordvest
Admin

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 12.04.2013   Joi Apr 11, 2013 7:52 pm

Avancronica meciului Gaz Metan - Astra

12.04.2013, Mediaş, Stadion: "Gaz Metan", ora: 19:00, live Digi Sport 1
Gaz Metan Mediaş - Astra Giurgiu în Etapa 26 Liga 1

Gaz Metan Mediaş

Gaz Metan Mediaş a jucat bine la Chiajna, câștigând cu scorul de 1-0 în fața Concordiei. Astfel, echipa lui Gigi Mulţescu și-a luat revanșa față de ilfoveni după ce pierduseră în tur cu scorul de 3-1. Cele 3 puncte câștigate la Chiajna au adus liniștea în lotul "gaziştilor", care au acum un avans de 7 puncte față de primul loc retrogradant. "Lupii negri" vor avea mâine un meci foarte greu cu ocupanta locului doi, Astra Giurgiu, în fața căreia a pierdut în tur cu 4-0. Ei vizează victoria în meciul de mâine, pentru a răzbbuna umilința de la Giurgiu și pentru a-și consolida locul 10.

Antrenorul Gheorghe Mulţescu a declarat că vrea victoria cu Astra. "Vom avea un meci greu. Astra este o echipă puternică, greu de bătut, dar vreau să o batem. Avem în continuare probleme de lot, dar mă bucur că va reveni Eric de Oliveira. Îi cunosc bine pe jucătorii Astrei, pentru că i-am antrenat nouă etape. Sunt cam aceiaşi jucători, plus Florescu şi Coutinho. Trebuie să jucăm ofensiv, să nu le dăm posibilitatea să atace, pentru că sunt foarte periculoşi. Nu am de luat nicio revanşă faţă de Ioan Niculae sau Dinu Gheorghe. Vreau să câştigăm mâine, ca să ne îndepărtăm de zona retrogradării", a spus Mulţescu.

Fundaşul central Žarko Marković a primit la Chiajna al 7-lea cartonaş galben din acest sezon şi va fi suspendat o etapă. Alt jucător al Gazului care nu va putea juca mâine cu Astra Giurgiu va fi Cristian Todea, care a primit cu Concordia al 4-lea cartonaş galben.

Echipa probabilă: Pleşca - Radović, Muth, Frăsinescu, Buzean - Breeveld, Tahar - Llullaku, Eric, Cip.Petre - Bawab; Antrenor: Gheorghe Mulțescu

Astra Giurgiu

După ce a pierdut cu 1-0 meciul cu Dinamo, echipa Astra Giurgiu a fost învinsă chiar pe teren propriu și de "U" Cluj, cu scorul de 2-1. Astfel, Astra n-a câștigat niciun punct în ultimele două etape, fapt care l-a nemulțumit profund pe patronul Ioan Neculae, care l-a demis pe antrenorul Valentin Sinescu. Acesta a fost înlocuit cu Marius "Magiun" Barbu, care are ca obietiv să refacă rapid moralul jucătorilor și să mențină echipa pe locul care se află. Din spate vin puternic Petrolul și Dinamo, care s-au apropiat la doar două puncte.

Preşedintele Dinu Gheorghe a vorbit despre numirea lui Marin Barbu antrenor principal la echipă. "Nu sperăm să rămânem pe locul doi, vrem să rămânem. Noi asta îi cerem lui Marin Barbu, să rămânem pe locul doi. Ar fi păcat să pierdem acest loc după ce am făcut în prima parte a sezonului. Vrem să câştigăm şi Cupa României. Dacă tot am ajuns până în semifinale, ar fi păcat să nu mergem pînă la capăt. Poate e presiune mare pe umerii jucătorilor. Poate se gândesc când intră pe teren la ce pot pierde, nu la ce pot câştiga", a spus Dinu Gheorghe.

Marin Barbu a oferit primele declaraţii după ce a fost numit la cârma Astrei. Antrenorul avea deja un contract cu giurgiuvenii pentru postul de director tehnic, dar implicarea sa era una minimă la echipă. "Mă bucur nespus că după 2 ani revin în Liga 1. Îi mulţumescu domnului Niculae pentru şansa pe care mi-a acordat-o, deoarece sunt antrenori la ora actuală în fotbalul românesc care practic de chinuie să intre în circuitul Ligii 1. Ne pregătim pentru meciul de la Mediaş. Cunosc bine şi lotul şi oamenii din club, nu mai am nevoie de nici o adaptare. Deocamdată echipa este în obiectiv, şi la lotul pe care îl avem e normal să se dorească participarea în cupele europene. Am semnam un alt contract. Eu semnasem unul pe postul de director tehnic până în vară, pentru licenţă", a spus Barbu.

Andrei Mureşan a primit în meciul cu "U" Cluj al 4-lea cartonaş galben din acest sezon şi va fi suspendat o etapă. David Distéfano a ajuns şi el la al 4-lea avertisment şi nu va juca nici el mâine în întâlnirea de la Mediaş cu Gaz Metan.

Echipa probabilă: S.Lung jr. - Măţel, V.Găman, Ben Youssef, Júnior Morais - Yahaya, Seto - William, Florescu, Budescu - Fatai; Antrenor: Marin Barbu -nou-

Pronosticul RomanianSoccer.ro: Gaz Metan Mediaş - Astra Giurgiu va fi un meci interesant în care se vor întâlni două echipe cu obiective diferite, gazdele să se îndepărteze de zona retrogradării, iar oaspeții să rămână pe podium. În acest an, atât gazdele, cât și oaspeții au obținut câte 10 punctee din 18 posibile. Conform statisticii, meciul de mâine ar trebui să se termine 0-0, pentru că acest rezultat s-a înregistrat în toate cele patru întâlniri de la Mediaş! Acest scor alb are șanse mari să nu se mai înregistreze mâine, pentru că ambele echipe au acum mulți jucători tehnici, care cu siguranță vor marca mâine. Egalul nu ar avantaja pe nimeni, astfel că e de așteptat ca ambele echipe să forțeze victoria. Gaz Metan Mediaş - Astra Giurgiu este meci de 1 sau 2, rămâne de văzut care echipă va fi mai inspirată mâine.

În tur: Astra Giurgiu - Gaz Metan Mediaş 4 - 0 (0-0)
Au marcat: 1-0 David Distéfano (51), 2-0 Constantin Budescu (54), 3-0 Fwayo Tembo (61), 4-0 Takayuki Seto (87)

Echipa Gaz Metan Mediaş se află pe locul 10 în clasament Liga 1, cu 31p, iar Astra Giurgiu pe 2, cu 47p

sursa : romaniansoccer.ro

Sus In jos
piquebet

Puncte : 209
Data de inscriere : 10/04/2013

MesajSubiect: 12.04.2013   Joi Apr 11, 2013 11:36 pm

Salutare tuturor , meciurile pentru astazi sunt :

Fotbal :
-Rosenborg - Start - over 2.5 @ 1.44
-Dinamo Moscova - CSKA Moscova - 1x @ 1.83
Hochei :
-Bietigheim/Bissingen - Rosenheim - echipa castigatoare Bietigheim @ 1.45
-Schwenninger - Ravensburg - 1 @ 1.65
Baschet :
-Cska - Caja Laboral - over 39.0 puncte primul sfert @ 1.90
Handbal :
-Montpellier - Creteil - over 61.5 @ 1.80
Tenis :
-Dutra Da Silva - Andreozzi - 1 @ 1.40
-Gonzalez - Delbonis - 2 @ 1.44
-Isner - Berankis - peste 9.5 game-uri primul set @ 1.60 ( nu gasiti la bet365 aceasta optiune la acest meci , asadar am pus cota de la superbet )
-Murray/Peers - Almagro/Ramirez - 2 @ 1.50

Biletul nr 1 :
-Roserborg - Start - over 2.5 @ 1.44
-Montpellier - Creteil - over 61.5 @ 1.80
Cota totala : 2.59

Biletul nr 2 :
-Bietigheim/Bissingen - Rosenheim - echipa castigatoare Bietigheim @ 1.45
-Dinamo Moscova - Cska - 1x @ 1.83
Cota totala : 2.65

Biletul nr 3 :
-Dinamo Moscova - CSKA Moscova - sub 2.5 goluri @ 1.70
-Schwenninger - Ravensburg - 1 @ 1.65
Cota totala : 2.80

Multa bafta tuturor ! Smile
Sus In jos
Markoo

Puncte : 308
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 100

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 12.04.2013   Vin Apr 12, 2013 1:06 am

Poate va inspira ceva!

Sus In jos
nordvest
Admin

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 12.04.2013   Vin Apr 12, 2013 3:07 am

statistica pariurilor live din data de 11.04.2013 jucate de jppapin (jpp) , statistica intocmita si pusa la dispozitia noastra de catre acesta :

Sus In jos
Mirela

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 12.04.2013   Vin Apr 12, 2013 3:21 am

Spanish Primera Liga : Barcelona

No change to Messi injury
Barcelona have confirmed that Lionel Messi suffered no further damage to his hamstring after his substitute appearance in Wednesday's UEFA Champions League quarter-final against Paris Saint-Germain. "The tests carried out have confirmed that the injury has not worsened, nor has there been any change. The player will continue with his established recovery programme, and the evolution of the injury will determine his availability for upcoming games." The news makes Messi a doubt for Sunday's La Liga game at Real Zaragoza.
Sus In jos
Mirela

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 12.04.2013   Vin Apr 12, 2013 3:21 am

Spanish Primera Liga : Malaga

Toulalan suffers toe fracture
Midfielder Jeremy Toulalan has broken the big toe on his right foot. The French international is unable to play in the next few matches, but should recover in time for the final part of the season. Julio Baptista has both a lumbar contusion and a sprained right ankle, while Jesus Gamez didn't train with the rest of the squad due to a bruised right foot. Midfielder Pedro Morales continues his recovery from a hamstring injury.
Sus In jos
Mirela

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 12.04.2013   Vin Apr 12, 2013 3:22 am

English Premier League : Fulham

Dejagah to miss rest of season
Fulham will be without midfielder Ashkan Dejagah for the rest of the season. The Iranian international requires an operation to repair ankle ligament damaged suffered when he collided with an advertising hoarding in Fulham's 3-2 victory over QPR on April 1. Manager Martin Jol is also unsure whether Cameroon midfielder Eyong Enoh will be available for Saturday's trip to Aston Villa after hurting his ankle in Fulham's defeat at Newcastle last week.
Sus In jos
Mirela

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 12.04.2013   Vin Apr 12, 2013 3:23 am

English Premier League : Manchester City

Silva a major doubt for FA Cup semi-final
Manchester City are losing hope that David Silva will be fit for Sunday's FA Cup semi-final against Chelsea and the Spain midfielder may even miss next Wednesday's Premier League game at home to Wigan. The 27-year-old has been having intensive treatment on the hamstring injury he picked up in the win over Manchester United at Old Trafford on Monday. City manager Roberto Mancini is publicly refusing to give up hope that Silva can make a recovery in time for the Chelsea match.
Sus In jos
Mirela

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 12.04.2013   Vin Apr 12, 2013 3:24 am

Turkish Super League : Galatasaray

Terim gets 9-match ban
Turkey's Football Federation has banned Galatasaray coach Fatih Terim for nine Turkish league games for improper conduct toward the referee during a match against Mersin last weekend. Terim was sent from the dugout after reacting angrily to a series of decisions from the referee, while his assistants were also given two and one match bans.

The sanctions mean reserve team coach Duygu Erdogan could take charge of the first team for their league game with Kardemir Karabuk on Saturday, which would make her the first woman in history to coach a team in Turkey's top flight. Goalkeeping coach and former Brazil shot-stopper Taffarel is also in line to take charge.
Sus In jos
piquebet

Puncte : 209
Data de inscriere : 10/04/2013

MesajSubiect: Inca un bilet .   Vin Apr 12, 2013 7:59 am

Biletul nr 4 :
-Rosenborg - Start - over 2.0 @ 1.20
-Schwenninger - Ravensburg - Schwenniger echipa castigatoare @ 1.38
-Isner - Berankis - over 9.5 primul set @ 1.57
Cota totala : 2.59

Si inca un meci :
-Betis - Sevilla - over 7.5 cartonase @ 1.72
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 12.04.2013   Astazi la 9:42 am

Sus In jos

Biletul zilei & ponturi 12.04.2013
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: BILETUL ZILEI , PONTURI , BET INFO , ANALIZE , AVANCRONICI MECIURI & DECLARATII-
Mergi direct la: