AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Biletul zilei & ponturi 24.03.2013

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Mirela

Puncte : 77
Data de inscriere : 07/02/2013

MesajSubiect: Biletul zilei & ponturi 24.03.2013   Sam Mar 23, 2013 10:12 pm

O zi foarte buna pentru mine ieri ,practic toate meciurile propuse au iesit lejer , poate e de mentionat totusi ca in meciul dimitrov-bolelli , bolelli s-a retras dar dupa ce deja pierduse un set .Iata cum au aratat meciurile propuse ieri :

http://lifeisawager.blogspot.ro
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
necrolock

Puncte : 1
Data de inscriere : 19/03/2013

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 24.03.2013   Dum Mar 24, 2013 12:57 am

Salut. Am si eu niste meciuri pe care as vrea sa vi le propun.
1. Villareal-Rec de Huelva --> pronostic: 1. Villareal ocupa locul 5 in clasament,in schimb de oaspetii sunt pe un ,,linistitor'' loc 14,fara pretentii de promovare si oarecum asigurati de ramanerea in a 2-a liga. Gazdele vor promovarea,si vor victoria fiind amenintati de celelalte echipe de pe locurile inferioare.
2.Doxa Dramas- Pierikos --> pronostic: sub 2.5 goluri. Se stie ca in Grecia se marcheaza putin,mai ales in a 2-a liga.
3. Almeria- Gijon--> pronostic: peste 1.5 goluri. Almeria deasemenea doreste promovarea avand un atac bun iar din 30 de meciuri disputate,26 s-au terminat cu cel putin 1 gol marcat.
4. Novara - Ascoli --> pronostic: peste 1.5 goluri . Novara ocupa locul 7,in ultimele 5 partide obtinand 3 egaluri si 2 victorii,toate sondate cu cel putin 1 gol marcat,in timp de Ascoli nu a scapat de emotiile retrogradarii. Ambele echipe vor da totul pentru a obtine victoria,de aceea cred ca un pronostic de > 1.5 este indicat.
Cota finala: 3.88. Pareri ?
Sus In jos
feri13

Puncte : 8
Data de inscriere : 10/02/2013

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 24.03.2013   Dum Mar 24, 2013 3:18 am

Mirela a scris:
O zi foarte buna pentru mine ieri ,practic toate meciurile propuse au iesit lejer , poate e de mentionat totusi ca in meciul dimitrov-bolelli , bolelli s-a retras dar dupa ce deja pierduse un set .Iata cum au aratat meciurile propuse ieri :

precis nu esti......croata??

Very Happy
Sus In jos
popescuionut86

Puncte : 182
Data de inscriere : 22/12/2012

MesajSubiect: .....................................................................   Dum Mar 24, 2013 3:48 am

Livorno-Lanciano-1 , cota 1,65 (Max bet) WIN!
Livorno-Lanciano - 1&3+ , cota 2,45 lost
Melzer J.-Kamke T. - 1
Kerber A.-Cirstea S. - 1
Total cota: 1,91 (Max bet)
lost

Ultima editare efectuata de catre popescuionut86 in Dum Mar 24, 2013 11:33 am, editata de 2 ori
Sus In jos
nordvest
Admin

Puncte : 1563
Data de inscriere : 03/11/2012

MesajSubiect: 24 MARTIE 2013   Dum Mar 24, 2013 3:55 am

World Cup 2014 : Spain

Alba doubtful
Spain defender Jordi Alba is in doubt for Tuesday's World Cup qualifier against France after injuring a muscle in his right leg. Barcelona says the left back has returned to the club for further tests, the results of which will be known on Sunday. Alba injured his leg during Friday's 1-1 draw with Finland that left Spain two points behind leader France in the group standings.

Ultima editare efectuata de catre nordvest in Dum Mar 24, 2013 3:56 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://lifeisawager.sportsforum.biz
nordvest
Admin

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 24.03.2013   Dum Mar 24, 2013 3:56 am

World Cup 2014 : Germany

Draxler out of Germany's qualifier
Germany midfielder Julian Draxler has been ruled out of Tuesday's World Cup qualifier against Kazakhstan. The Schalke attacking midfielder suffered a concussion from a collision during Germany's 3-0 win over Kazakhstan in the first qualifier between the sides on Friday.

Midfielder Bastian Schweinsteiger is suspended for the game in Nuremberg after picking up a booking in Astana, while Sven Bender has recovered from the flu that kept him out of the first game. Striker Mario Gomez and defender Benedikt Hoewedes both have thigh problems but have remained with the squad.
Sus In jos
nordvest
Admin

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 24.03.2013   Dum Mar 24, 2013 3:56 am

World Cup 2014 : England

Johnson fit to face Montenegro
England boss Roy Hodgson has confirmed Glen Johnson will be fit to face Montenegro on Tuesday. Johnson was rested as a precaution for the 8-0 drubbing of San Marino on Friday, with Kyle Walker replacing him at right-back. But Johnson looks likely to feature in Podgorica, even if he requires a pain-killing injection to help ease a long-standing toe problem that has flared up again.
Sus In jos
nordvest
Admin

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 24.03.2013   Dum Mar 24, 2013 3:57 am

NBA :Memphis

Marc Gasol out indefinitely
Memphis Grizzlies center Marc Gasol will be out indefinitely with an abdominal tear. Gasol originally suffered the injury in a win over Portland on March 6, but aggravated the tear in Friday's loss to the New Orleans Hornets. There is no time table for his return. Over 68 games this season, Gasol is averaging 14.3 points, 7.8 rebounds and 3.9 assists per contest.
Sus In jos
Mirela

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 24.03.2013   Dum Mar 24, 2013 4:43 am

http://lifeisawager.blogspot.ro
Sus In jos
nordvest
Admin

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 24.03.2013   Dum Mar 24, 2013 7:54 am

necrolock a scris:
1. Villareal-Rec de Huelva --> pronostic: 1. Villareal ocupa locul 5 in clasament,in schimb de oaspetii sunt pe un ,,linistitor'' loc 14,fara pretentii de promovare si oarecum asigurati de ramanerea in a 2-a liga. Gazdele vor promovarea,si vor victoria fiind amenintati de celelalte echipe de pe locurile inferioare.
2.Doxa Dramas- Pierikos --> pronostic: sub 2.5 goluri. Se stie ca in Grecia se marcheaza putin,mai ales in a 2-a liga.
3. Almeria- Gijon--> pronostic: peste 1.5 goluri. Almeria deasemenea doreste promovarea avand un atac bun iar din 30 de meciuri disputate,26 s-au terminat cu cel putin 1 gol marcat.
4. Novara - Ascoli --> pronostic: peste 1.5 goluri . Novara ocupa locul 7,in ultimele 5 partide obtinand 3 egaluri si 2 victorii,toate sondate cu cel putin 1 gol marcat,in timp de Ascoli nu a scapat de emotiile retrogradarii. Ambele echipe vor da totul pentru a obtine victoria,de aceea cred ca un pronostic de > 1.5 este indicat.
justificate alegerile si bine argumentate.mai e nevoie si de un gram de noroc . sa ai bafta!
Sus In jos
Mirela

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 24.03.2013   Dum Mar 24, 2013 7:56 am

necrolock a scris:

luate fiecare in parte,predictiile sunt chiar ok ,puse intr-un singur bilet sansele scad existand riscul ca un meci sa strice totul. oricm sa ai noroc!
Sus In jos
Mirela

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 24.03.2013   Dum Mar 24, 2013 7:57 am

popescuionut86 a scris:
Livorno-Lanciano-1 , cota 1,65 (Max bet)
Livorno-Lanciano - 1&3+ , cota 2,45
Melzer J.-Kamke T. - 1
Kerber A.-Cirstea S. - 1
popescule,iar o dai la plezneala ? Smile
Sus In jos
popescuionut86

Puncte : 182
Data de inscriere : 22/12/2012

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 24.03.2013   Dum Mar 24, 2013 9:48 am

Mirela a scris:
popescuionut86 a scris:
Livorno-Lanciano-1 , cota 1,65 (Max bet)
Livorno-Lanciano - 1&3+ , cota 2,45
Melzer J.-Kamke T. - 1
Kerber A.-Cirstea S. - 1
popescule,iar o dai la plezneala ? Smile
Nu,de ceva timp mergem pe analiza forte! Pariati cu incredere!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 24.03.2013   Astazi la 12:11 am

Sus In jos

Biletul zilei & ponturi 24.03.2013
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: BILETUL ZILEI , PONTURI , BET INFO , ANALIZE , AVANCRONICI MECIURI & DECLARATII-
Mergi direct la: